Pro dochlazování nápojů, které jsou určené pro přímou spotřebu, jsou vhodná výčepní zařízení, mezi které patří:

  • výrobníky sodové vody – sodobary Lima, Base stream a Samba. Tyto výrobníky sodové vody jsou vhodným doplňkem do kantýn, jídelen i administrativních prostor. Díky vstupnímu připojení uprostřed dna je možné přivedení nápoje (pitná voda, sudová limonáda, víno) z libovolného směru.
  • chlazení na pivo Anta a chladící výčep na pivo ANTELA. Tato přenosná suchá zařízení jsou vhodná ke stáčení sudových nápojů a jejich dochlazování pro domácí použití anebo pro různé společenské akce, při níž je menší počet konzumentů. Ovládání je řešeno snadno přístupnými prvky ve výšce výčepních kohoutů. Oba produkty jsou vyrobeny z nerezového plechu se zaoblenými rohy a hranami.

Výčepní zařízení ANTELA je vyráběno i v alternativě s vestavěným vzduchovým kompresorem pro tlakování sudu.

Výrobníky sodové vody – sodobary Lima, Base stream, Soft stream a  Samba

Sodobar LIMA /SAMBA je určen k výrobě a stáčení sodové vody a k dochlazování nápoje (např. pitné vody, vína, sudové limonády apod.) Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém jsou zality výměníky z nerezové oceli včetně saturátoru. Horizontální uspořádání chladicí jednotky zajišťuje efektivní proudění nasávaného vzduchu. Vstupní připojení uprostřed dna umožňuje přivedení nápoje z libovolného směru. Zařízení s ekologickým chladivem R134a splňuje evropské normy pro schvalování jakosti výrobků.

Chladící výčep na pivo ANTA

Přenosné suché chlazení na stůl ANTA je určeno ke stáčení sudových nápojů a jejich dochlazování.

Plášť a nosná konstrukce je provedena z nerezového plechu se zaoblenými rohy a hranami. Rukojeti usnadňující manipulaci jsou na plášti nebo se vysouvají po stranách zařízení. Ovládací prvky jsou snadno přístupné ve výšce výčepních kohoutů, prostřednictvím kterých se nápoje stáčí. Vstupní připojení v zadní stěně nebo uprostřed dna umožňuje přivedení nápojů z libovolného směru.

Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém jsou zality vlnovce z nerez oceli o průměru 6,35 resp. 8mm. Horizontální uspořádání chladicí jednotky zajišťuje efektivní proudění nasávaného vzduchu. Suché výčepní zařízení ANTA s ekologickým chladivem R-134a splňuje evropské normy pro schvalování jakosti výrobků. Zařízení je vyráběno i alternativně s vestavěným vzduchovým kompresorem pro tlakování sudu.

Chladící výčep na pivo ANTELA

Přenosné suché chlazení na stůl ANTELA je určeno ke stáčení sudových nápojů a jejich dochlazování.

Plášť a nosná konstrukce je provedena z nerezového plechu se zaoblenými rohy a hranami. Ovládací prvky jsou snadno přístupné na čelním panelu. Vstupní připojení uprostřed dna umožňuje přivedení nápojů z libovolného směru.

Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém jsou zality vlnovce z nerez oceli o průměru 8mm. Horizontální uspořádání chladicí jednotky zajišťuje efektivní proudění nasávaného vzduchu. Suché výčepní zařízení ANTELA s ekologickým chladivem R-134a splňuje evropské normy pro schvalování jakosti výrobků. Zařízení je vyráběno i alternativně s vestavěným vzduchovým kompresorem pro tlakování sudu.