Historie

Firmu Ledoservis založil Karel Kašpar nejstarší v roce 1991, jako společnost zabývající se zejména servisem a dodávkami chladírenské techniky. Uplatnili se tak dlouholeté zkušenosti z oboru, které získal jako chladírenský mechanik v Okresním průmyslovém podniku, kde působil dlouhá desetiletí od svého vyučení.
S rostoucím zájmem o další příbuzné obory ze strany zákazníků a příchodem Karla Kašpara mladšího, se nabídka postupně rozšířila na sortiment klimatizační techniky a následně i na výčepní zařízení. V současné době zajišťuje kompletní dodávky tepelných čerpadel, klimatizační a chladírenské techniky včetně montáže a pozáručního servisu již třetí generace z rodiny.

Profil

Jsme firma, kde se zkušenosti předávají z generace na generaci. Při realizaci našich zakázek jak pro velké společnosti, tak i pro soukromé osoby vždy dbáme na kvalitní a profesionální provedení zakázky, protože jsme si vědomi toho, že spokojený zákazník je naše živobytí.

Tento přístup nám také zajistil dlouhodobé obchodní kontakty s velkými společnostmi jako jsou: Coop Moravský Krumlov, Laufen Znojmo, Jatka Borotice, Znovín a další. Firmu v současné době tvoří tři profesionálové v oboru chladírenské a klimatizační techniky. Provozovna firmy se nachází v Tasovicích u Znojma.
Realizaci zakázek provádíme s důrazem na kvalitu, při které spoléháme na kvalitní výrobky od dodavatelů jako je Mitsubishi, Pastorkalt, Hisense, Hitachi nebo Toshiba. Snažíme se, aby spolupráce s námi byla ke spokojenosti zákazníka a tudíž dlouhodobá.

Pro naše stálé zákazníky držíme služby i o dnech pracovního volna. Samozřejmostí je i velká zásoba náhradních dílů na zařízení pro prodejny potravin, jatky, sklady atd.

Zaujali jsme Vás?

Prohlédněte si služby, které nabízíme